Зразкова студія народного танцю "Мрія"

https://youtu.be/l1dPFq1VShY    Зразкова студія народного танцю „Мрія“ розпочинала свою діяльність як гурток народного танцю Центру творчості дітей та юнацтва у 2003 році. У 2004 році була перейменована на студію народного танцю „Мрія“.

Студія народного танцю „Мрія“ працює за комплексною двохрівневою програмою, розробленою на шість років навчання; початковий рівень – чотири роки навчання, основний рівень – два роки навчання. За період своєї діяльності у студії навчалося близько 600 вихованців, а деякі з них обрали хореографію своїм фахом. На даний період колектив нараховує близько 80 осіб основного складу і 20 осіб підготовчої групи. У студії працюють четверо досвідчених педагогів. Керівником студії є Сікорська Зоряна Ярославівна, педагог-хореограф – Ковалюк Алла Борисівна, акомпаніатор народного танцю – Брезіцький Олег Богданович, акомпаніатор класичного танцю – Скрипичайко Юлія Михайлівна.

Студія ставить собі за мету залучити дітей та молодь до мистецтва хореографії, розвиток їхнього художнього смаку, формування естетичного почуття, оволодіння майстерністю виконання танцю, набуття ними допрофесійної підготовки, а також виховання здорової творчої компетентної особистості – носія національних цінностей, загальнолюдських та культурних надбань, яка живе у гармонії з природою і сама з собою. Завдання студії: сформувати і розвинути здібності дітей до саморегуляції, самовдосконалення, виховувати та сформувати вільну творчу особистість, яка б легко адаптувалася до швидкоплинних умов соціуму. Педколектив має великий досвід роботи з дітьми. Високий професійний рівень, бажання працювати з дітьми допомагають їй в досягненні високих результатів. З року в рік зростає виконавська майстерність колективу, поновлюється репертуар, який складається з танцювальних композицій, народно-сценічних та сюжетних танців. За час своєї творчої діяльності студія неодноразово була переможцем обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, конкурсів, нагороджена багатьма грамотами, дипломами та цінними подарунками. Студія народного танцю „Мрія“ веде активну концертну діяльність: традиційними є виступи в концертних залах Кам’янеччини, міста Львова, області та України. Бере активну участь у концертних програмах на сцені Народного Дому, ЦДЮТ. Організовує творчі зустрічі з хореографічними колективами Львівщини та України.

Зразкова студія народного танцю „Мрія“ презентує себе як активний учасник хореографічного життя, залучає обдарованих дітей до танцювального мистецтва та культури з метою розвитку їх творчих здібностей, вивчає історичні надбання рідного краю. Студія народного танцю „Мрія“ має цікавий концертний репертуаром і є у постійному творчому пошуку нових хореографічних композицій та народних танців України та Польщі. У творчому доробку колективу такі постановки: „Весела гусениця“, „Грибочки“, „Гуцулята“, , „Панночка“, „Варенички“, „Козачок“, „Калина“, „Рушник“, „Ярмарок“, „Весела галявина“, „Плескач“, „Регіональна полька“, „Гопак“, „Косарі“, „Привітальна“, „Святкова“, „Метелиця“, „Краков’як“, хореографічна композиція „Ми – діти твої, Україно!“, жартівливий танець "Козаки".