Студія дизайну «Креатив»

Одним з актуальних завдань сучасної освіти є розвиток творчого, нестандартного просторового мислення і застосування його у практичній діяльності. І чим раніше діти будуть залучені до цього процесу, тим легше вони будуть стверджуватись, як особистості, проявляти творчий індивідуальний потенціал. Саме це завдання ставить перед собою студія дизайну «Креатив».

Мистецтво створення саморобок із різноманітних матеріалів дає широкі можливості для розвитку творчих здібностей учнів, зокрема уміння уявляти, фантазувати, шукати оптимальну форму та будову, виконувати схеми, пояснювати послідовність створення виробу, дотримуватись чіткості й акуратності в роботі, знаходити кольорове вирішення.

Мета студії дизайну «Креатив»-формування компетентностей у процесі створення виробів із тканини, ниток, паперу, природнього матеріалу, деревини, будівельних матеріалів

Основні завдання полягають і формуванні таких компетентностей:

1.Пізнавальної:

- ознайомлення з основами технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, моделювання й конструювання

- оволодіннями знаннями про матеріали та інструменти

2. Практичної:

- формування умінь і  навичок роботи з різними матеріалами та інструментами, прийомів виготовлення виробів і виконання технологічних операцій

3. Творчої:

- задоволення потреб особистості у творчій самореалізації

- формування творчої особистості, її художнього смаку , пізнавального інтересу, творчої уяви та фантазії, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток

- творче використання національних традицій

4. Соціальної

- виховання поваги до звичаїв і традицій українського народу, бережливе ставлення до рідної природи, розвиток позитивних якостей, емоційно-вольової сфери(доброзичливе ставлення до людей, охайність і стриманість у роботі)

- формування дружніх стосунків, відчуття відповідальності, колективізму, взаємодопомоги.