Курс англійської мови для дошкільнят з використанням елементів STEM-освіти

Курс англійської мови для дошкільнят у Центрі дитячої та юнацької творчості Кам'янка-Бузької міської ради розрахований для дітей від 3 до 6 років. Цей вік вважається найкращим для надбання мовленнєвих навичок та побудови міцного фундаменту для подальшого вивчення іноземної мови. У невимушеній атмосфері діти вчаться сприймати англійську на слух і візуально, говорять свої перші фрази та речення, і все в ігровій формі,  Курс англійської мови для дошкільнят у Центрі дитячої та юнацької творчості Кам'янка-Бузької міської ради розрахований для дітей від 3 до 6 років. Цей вік вважається найкращим для надбання мовленнєвих навичок та побудови міцного фундаменту для подальшого вивчення іноземної мови. У невимушеній атмосфері діти вчаться сприймати англійську на слух і візуально, говорять свої перші фрази та речення, і все в ігровій формі, з використанням елементів STEM-освіти : яскравого наочного матеріалу, слухаючи і співаючи найпопулярніші англійські пісні для наймолодших, танцюючи розв'язують цікаві завдання, конструюють, змагаються. Діти вчаться рахувати, розповідати про себе, розвивають своє уявлення про кольори, форми, дику природу, свійські тварини, місце в родині та суспільстві.