Вихованці зразкового гуртка бісерування «Намистинки» долучилися до проведення STEM-тижня

Вони поглибили свої знання про українську народну орнаментику, геометричні фігури, симетрію, бісектрису кута та удосконалили практичні навички створення розеткового орнаменту за допомогою бродівського письма та онлайн-конструктора Ornament Name. Орнамент можна «прочитати», (адже у ньому зашифроване ім’я), а потім вишити або виткати на верстаті з бісеру.

Практичне застосування інноваційних технологій STEАM-освіти та інтеграції предметів на заняттях гуртка декоративно-ужиткового мистецтва сприяє розвитку інформаційно-комунікаційної компетентності учнів шляхом застосування прийомів діяльнісного навчання (робота за алгоритмом); практичних навичок роботи з комп’ютером; розвитку критичного мислення, просторових уявлень, уяви та фантазії, естетичних смаків, стійкого інтересу до народних ремесел та, зокрема, бісероплетіння.

ІТ-тренінг проходив у Публічній бібліотеці для дітей Кам’янка-Бузької міської ради.

Керівник гуртка – Людмила Осіпчук.

Використані джерела: Підгірняк Володимир. Тестова вишивка. Бродівське письмо// Книжкове видання. – Київ. – 2008. – 36 с.

Онлайн-ресурси: https://ornament.name/