17:43 31.03.2021
20 березня 2021 року у ЦДЮТ відбувся міський етап конкурсу "Таланти твої, Україно!"
Міський етап конкурсу «Таланти твої, Україно!» об’єднав тих дітей, які оволодівають практичними уміннями з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва: бісероплетіння, вишивки, писанкарства, кераміки, плетення з природних матеріалів. У ньому взяло участь 43 дитини загальноосвітніх шкіл та ЦДЮТ. Він продемонстрував великий інтерес учнівської молоді до народних ремесел та творчості. Учні продемонстрували свої уміння ткати ґердани та виготовляти силянки з бісеру, розписувати яйця традиційною восковою технікою, вишивати стародавні узори, віднайдені з бабусиної скрині, ліпити керамічні вироби, плести іграшки з кукурудзяного листя та кошики з лози. А методист ЦДЮТ Людмила Осіпчук ознайомила дітей із різними видами декоративно-ужиткового мистецтва, самобутніми, чарівними та неповторними виробами майстрів, які є натхненням для дитячої творчості.17:34 20.03.2021
VI Всеукраїнська онлайн виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» - один із наймасштабніших проєктів, у якому взяли участь 5130 учасників із закладів позашкільної освіти, у тому числі 14 вихованців нашого ЦДЮТ, 10 з яких були відзначені дипломами І ступеня, 1 – дипломом ІІ ступеня, 3 – сертифікатами учасників, одне творче об’єднання – дипломом глядацьких симпатій, 5 педагогів - подяками (доречі, це 7% від усіх представників Львівської області). Всеукраїнська виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» започаткована у 2015 р., проводиться у двох номінаціях: художньо-естетичний напрям позашкільної освіти (художній профіль) та науково-технічний напрям позашкільної освіти. Мета виставки-конкурсу – пошук та підтримка талановитих дітей та молоді, презентація їх творчого доробку, професійна орієнтація на педагогічну діяльність та подальше навчання й самореалізація.
18:29 12.03.2021
10 березня 2021 року методист ЦДЮТ Людмила Осіпчук підготувала та провела семінар-тренінг «Партнерство: ШКОЛА – ПОЗАШКІЛЛЯ – СІМ’Я» для заступників з виховної роботи закладів загальної середньої освіти ОТГ. У ньому вона порушила актуальну проблему взаємодії та співпраці трьох соціальних інститутів, які вливають на розвиток, соціалізацію та виховання дитини. Кожен з них виконує свої специфічні функції: сім’я – перший вихователь та вчитель дитини, школа допомагає оволодінню сумою знань та інтеграції дитини в соціумі, а позашкілля сприяє індивідуалізації її розвитку, соціальній адаптації та самореалізації дитини у житті. Головне завдання такої співпраці, щоб спільними зусиллями створювати умови, в яких зможе розвиватись та пізнавати світ кожна дитина, наполегливо і послідовно навчатися вищій людській радості – творенню прекрасного. Співробітництво педагогів школи та закладу позашкільної освіти надзвичайно важливе для реалізації однієї спільної мети – всебічного і гармонійного розвитку особистості дитини, розкриття її здібностей і талантів, закладених в неї Богом. Учасники тренінгу ознайомилися із рівнями співпраці, шляхами та формами взаємодії в умовах ОТГ, а також створили моделі партнерства ШКОЛА – ПОЗАШКІЛЛЯ – СІМ’Я. Хочемо, щоб вони зреалізувалися у практичному житті і принесли очікувані результати.
15:19 10.03.2021
16:49 05.03.2021
16:47 05.03.2021